Radost z domácí výhry zhatilo vážné zranění

Jokerit Kopřivnice – SK Krmelín 6:3 (3:0)

Sestava: Medek – Jiříček, Čevela, Šimek, Buček – Prchal, Kružliak, Dorňák

Branky: Prchal 2, Čevela 2, Buček, Šimek Diváků: 50

Konečně se nám podařil úvod utkání, kdy jsme byli aktivnějším týmem. To bylo odměněno první naší brankou v 10. minutě vyslal Jiříček Bučka, který otevřel stav utkání 1:0. Poté jsme si vypracovali v rozmezí 10 – 18 minuty asi tří velké šance. Dvě se nepodařilo proměnit Jiříčkovi a jedna skončila na břevně střelou Bučka. V 18. minutě nastřelil Buček tyč a odražený míč našel Prchal a bylo to 2:0. V 19. minutě po krásné akci po ose Dorňák – Čevela druhý jmenovaný zakončoval do odkryté klece 3:0.

Po změně stran naše tempo hry trochu opadlo a útočníkům docházely síly. V 26. minutě útočník Krmelína se prosadil z protiútoku přízemní střelou z 10 metrů 3:1. V 33. minutě po další pěkné akci Joketiťáků vysunul Buček Čevelu, který dával pod sebe a akci zakončil Prchal střelou pod břevno 4:1. V 34. minutě přišlo již zmiňované zranění Honzy Jiříčka. Špatně si v běhu přišlápl míč, zlomil si lýtkovou kost a přetrhal si vazy v kotníku. Byla přivolána sanitka a zápas byl asi na půl hodiny přerušen. Po odvezení Honzy do Nového Jičína na vyšetření se dohrávalo posledních šest minut. V 35. minutě se podařilo Krmelínu snížit na 4:2 a v téže minutě i na 4:3 po trochu diskutabilní brance, kdy se mohl pískat faul na našeho brankáře. Hned 36. minutě však odpověděl Čevela, po výhozu Medka hlavičkou překonal brankáře Krmelínu 5:3. V 38. minutě Medek přihrál Šimkovi, který obešel obránce a po zemi přidal závěrečnou branku na 6:3.

Konečně jsme před solidní domácím návštěvou předvedli dobrý výkon, hlavně v prvním poločase a zaslouženě si připsali tři body do tabulky. Honzovi Jiříčkovi přejeme hlavně rychlou rehabilitaci, budeš nám chybět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.