R.T. Hukvaldy – Jokerit A 7:6 (2:3)

Pátá prohra v řadě, úzký kádr áčka, kvůli čemuž hráči hrající se zraněním, ale hlavně druhý poločas bez důrazu v obraně, tak by se dal jednoduše shrnout zpackaný zápas v Brušperku, proti domácím Hukvaldám.

Přitom v sedmé minutě jsme vedli už 2:0, když nejdříve ve čtvrté po presingu domácích dostává na půlku hřiště balón Pavel Bartoň a samostatný nájezd zakončí klikou gólmanovi a střelou do prázdné brány. Druhý gól byla kombinace na jeden dotek, Pavel Bartoň na Prchala a ten z jedné nachází před bránou Jiříčka, který tečí zakončuje přesně k tyči. A mohlo být ještě více gólů, ve 14 minutě po našem autu v útoku jde lob na hranici brankoviště a domácí obránce hlavou přehlavičkovává vlastního brankáře a ten skokem dokázal ještě na čáře vytáhnout balón směřující do prázdné brány na roh. Hned za minutu jde Březina s Chromečkou na jednoho obránce a po krásné nahrávce končí střela na tyči za již překonaným brankářem domácích. V 18 minutě nakonec vychází kombinace Prchala na Martina Bartoně a gól na 3:0 do prázdné brány. Jenže od té chvíle začneme v zápase dělat jednu chybu za druhou a ikdyž se v naší bráně Fajmon snaží jak může, tak neodvrátí ještě do poločasu snížení skóre na 2:3. V čase 18:08 po našem autu na útočné půlce přichází nepřesná přihrávka a domácí gólman okamžitě vysílá do útoku dva své hráče a nájezdem dvou na brankáře snižují na 1:3. A minutu před koncem poločasu přichází náš 5 faul a z přímého kopu z devítí metrů jde nahrávka přes šířku hřiště na neobsazeného hráče a střela na zadní tyč – 2:3.

Druhý poločas začínáme docela aktivně a Martin Bartoň má možnost při nájezdu na brankáře zvýšit naše vedení, ale střela z devítí metrů jde vedle. V 9 minutě přichází výhoz domácího brankáře, který najde nedůrazně obsazeného útočníka, který hlavou najde spoluhráče a ten propálí Fajmona – 3:3. Hned po rozehrání nachází Pavel Bartoň volného Jiříčka a ten střelou do prázdné nám vrací naposled vedení – 3:4. Domácí totiž po 12 sekundách srovnávají po rohu tečovanou střelou – 4:4 a po dvou minutách, kdy se naši dva obránci při akci dva na dva stanou jen loutky, otáčí Hukvaldy skóre na svou stranu – 5:4. Ve 14 minutě uteče Březinovi středem domácí útočník, ten dostává přihrávku za obranu a zblízka prostřelí Fajmona – 6:4. V čase 16:42 přichází power play a hned po 20 sekundách nepřesná nahrávka a střela do prázdné přes celé hřiště – 7:4. Z pokračující power play sice přichází dva góly, ale na srovnání skóre již nedojde. Nejdřív 3 minuty před koncem dostane Jiříček nahrávku k rohu a z úhlu překvapí domácího brankáře a završí hattrick – 7:5 a dvě minuty před koncem napřáhne Kružliak a z 11 m propálí vše před sebou – 7:6. Do konce zápasu už jen za zmínku jedna nelichotivá statistika a to jediný náš faul až v čase 19:08, což jen odráželo naši nedůraznou hru v obraně ve druhém poločasu.

Sestava: Fajmon – Březina, Prchal, Bortel, Bartoň Martin, Kružliak, Jiříček, Chromečka, Bartoň Pavel, Josef David

Branky: Jiříček 3x, Pavel Bartoň, Martin Bartoň, Kružliak

Asistence: Březina 2x, Prchal 2x, Pavel Bartoň, Kružliak

Žlutá karta: Pavel Bartoň

Rozhodčí: Pustějovský, Ovšák

Diváků: 50

Sled branek: 0:3, 3:3, 3:4, 4:4, 7:4, 7:6

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.