Jokerit A – Amatér Komárovice 7:11 (3:3)

Základní část jsme zakončili domácí porážkou proti nováčkovi Amatér Komárovice.

Soupeř byl daleko lepší v pohybu po hřišti, nicméně vždy po našich hrubkách v útočné hře jsme soupeři v podstatě darovali sedm gólů, které dal z brejkových situací a další čtyři padli již do odkryté brány, z toho poslední dva v posledních 20 sekundách. Přitom jsme se dostali již ve čtvrté minutě do vedení, ale Komárovice dokázali třemi brankami v rozmezí 8 – 13 minuty rychle otočit. Po našem time outu jsme naopak rychle ve 14 minutě srovnali na poločasových 3:3. Ve druhém poločase se do 30 minuty nedaří proměnit naše šance a tak přichází závěrečných 10 minut, ve kterých padne dohromady neuvěřitelných 12 gólů. Nejdřív Komárovice jdou do vedení 3:4, na které hned odpovíme srovnáním, ale pak soupeř během dvou minut proměňuje tři šance a následuje naše power play. V ní dokážeme během pár sekund snížit na 6:7. Ve snaze o vyrovnání již nejistíme posledního hráče a přichází dvě hrubky a dva góly do prázdné brány. V pokračující power play ještě snížíme na 7:9, ale v posledních 20 sekundách již úplně vypouštíme a dostáváme ještě dva góly do prázdné brány.

Po této prohře nám již nezbývá nic jiného, než čekat, až se odehrajou všechny zápasy základní části a doufat, že nenastane nejhorší varianta a my skončíme na nepostupovém devátém místě. Ale pokud se do play off přece jen dostaneme, tak je již bohužel víc než jasné, že narazíme na někoho z prvních tří míst – FU, Trojanovice nebo Opava.

Sestava: Medek (Fajmon) – Buček, Březina, Prchal, Bortel, Bartoň Martin, Kružliak, Jiříček, Chromečka, Bartoň Pavel

Branky: Prchal 2x, Chromečka 2x, Bortel, Bartoň Pavel, Kružliak

Asistence: Buček 4x, Březina 2x, Prchal

Žlutá karta: Bartoň Pavel

Rozhodčí: Filipský, Havlík

Diváků: 82

Sled branek: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.