Béčko 0 bodů

Hráči B-týmu se proti týmům z čela tabulky sešli opět v nízkém počtu (5+1, později 6+1) a výsledky tomu bohužel odpovídaly.

Ikdyž proti Lokomotivě drželi krok a dokázali vždy vyrovnat, tak úbytek sil se projevil na konci zápasu, kdy v poslední minutě Lokomotiva vstřelila rozhodující gól, bohužel po našem rohu, a v naši power play zvýšila na konečných 3:5. Proti Calibrum F-M již hráči jen bránili a hrozili z ojedinělých brejků, ikdyž poločas díky tomu vyhráli 2:1. Hned na začátku druhé půle Frýdek naše mladíky zatlačil, během dvou minut otočil a následně zvyšoval své vedení. Je třeba pochválit naše mladé kluky, že se snažili náš tým reprezentovat a vydali se do posledních sil. Jako Filip Talpa, který dohrál až do konce se zlomeninou v zápěstí.

Sestava: Fajmon – Filip Talpa, Jonáš Holub, Miloš Hradečný, Martin Bartoň, Ondra Hanzelka, Patrik Pham

Jokerit Kopřivnice B – Lokomotiva Gangsters Kopřivnice 3:5 (1:2)

branky: Bartoň Martin 2x, Hradečný

Callibrum Frýdek Místek – Jokerit Kopřivnice B 7:4 (1:2)

branky: Talpa 2x, Pham, Bartoň Martin

žlutá karta: Talpa

Další kolo čeká naše béčko v sobotu 17.2., konečně v lepším čase (než v 8 ráno jako předchozí tři kola) a doufejme, že se mladíci sejdou ve více hráčích než poslední dvě kola.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy B týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.