Jokerit – Top dogs 5:7 (1:2)

Sestava: Martinovský – Jiříček, Buček, Březina, Bortel, Bartoň, Chromečka, Holub, Macíček,Kružliak

Branky: Kružliak 2x, Chromečka 2x, Holub

V první pětiminutovce utkaní jsme se dostali do vedení kombinací z autu Buček- Chromečka 1:0. Další dobré akce ze strany Jokeriťáků zchladila vyrovnávací branka po rychle rozehranemém autu 1:1. Do poločasu se hosté dostali do vedení po nedůrazu v obraně Martinovský inkasoval střelou mezi nohy 1:2.

Hráči Jokeritu vstoupili do druhé půle až v 8 vteřině druhé půle, kdy už však prohrávali 1:3. V dvacáté deváté minutě útočník Top dogs prošel přes dva domácí a zvyšuje již na 1:4. Domácí posledních sedm minut zkouší powerplay z níž se daří stav zkorigovat, ale i dostat do prázné klece na konečných 5:7. Množství neproměněných šancí Jokeritu tak znamená domací porážku a gratulaci ke třem bodům do Nového Jičína.

Příští týden přivítáme opět doma v sobotním utkání Amatér Komárovice, kde jste všichni zváni podpořit kopřivnický futsal!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.