Jokerit – Amatér Komárovice 4:2 (0:0)

Sestava: Martinovský, Fajmon – Buček, Holub, Prchal, Kružliak, Březina, Bortel, Macíček, Dobiáš, Chromečka

Branky: Buček, Chromečka, Macíček, Holub

Stav: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2

První půli začali domácí aktivně nicméně jako v předchozích zápasech, špatná koncovka nedovolila Jokeritu jít do vedení. Martinovský v brance pochytal několik brejkových situací a tak v první půli žádná branka k vidění nebyla.

Po přestávce se to povedlo. Nejprve vychytal brankář Amatéru Bučka ve stoprocentní šanci, svou další příležitost již proměnil po přihrávce do šestky 1:0. Po chvíli bylo ještě veseleji. Chromečka chytře přeloboval vyběhnutého brankaře 2:0. Hosté však  brzy snížili. Útočník se na šestce obtočil kolem našeho obránce 2:1. Další zdramatizování jsme již nedopustili. Nástřel na zadní tyč zakončoval Holub 3:1. Čtvrtou branku po kombinaci přidal Macíček 4:1. Hosté ještě korigovali tečovanou střelou do šibenice 4:2. Další snížení jsme již nedovolili a tak připisujeme do tabulky tři body. Tento pátek zajíždíme do Orlové, kde nás čeká domácí Oskarol.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.