Oskarol Orlová – Jokerit 7:5 (3:4)

Sestava: Martinovský, Fajmon – Buček, Prchal, Kružliak, Bartoň, Březina,Bortel,Chromečka, Macíček

Branky: Kružliak 2x, Buček, Prchal, Chromečka

Jokerit výborně vstoupil do utkání  a v prvních deseti minutách zaskočil domácí a dostal se do vedení 0:4. Domácím se v jedenácté minutě podařilo vstřelit kontaktní branku 1:4 a dostali se do hry. Do konce poločasu se Jokerit po většinu času bránil, ale i tak inkasoval další dvě kontaktní branky na 3:4.

Po změně stran byli domácí opět aktivnější a hnali se za vyrovnáním. To se jim v 25 minutě povedlo 4:4. V 28 minutě se popvrvé dostala Orlová do vedení, hlavně zásluhou důraznější hry a špatnému bránění Jokeritu 5:4. Poté se ke hře dostali i hosté. Prchal vypíchl míč na půlce a srovnal na 5:5. V posledních 5 minutách se však Oskarolu opět podařilo dostat do vedení, opět po nedůrazném bránění jokeriťáků. Poslední tři minuty pokoušeli hosté powerplay a vytvořili si několik slibných šancí. Žádná ale v brance neskočila. Nakonec ještě Orlová potvrdila do prázdné branky na 7:5. Příští sobotu doma přivítáme rezervu Jeseníku, kde budeme chtít odčinit porážku z Orlové. Přijďte podpořit kopřivnické futsalisty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Oskarol Orlová – Jokerit 7:5 (3:4)