Jokerit – Gamaspol Jeseník B 8:1(3:0)

Sestava: Martinovský, Fajmon – Buček, Holub, Prchal, Kružliak, Březina, Bortel, Mačíček, Chromečka, Kelnar

Stav: 3:0, 6:1,8:1

Branky: Bortel, Buček, Prchal, Kružliak 2x, Chromečka 2x, Březina

Zápas se vyvíjel od počátečních minut v domácí režii. Skóre otevřel Buček v desáté minutě. Vysunutý presing dělal Jeseníku problémy a většina akcí se odehrávala na branku Gamaspolu. Poločasových 3:0 je ještě pro hosty příznivý, když v zápase podržel několika výbornými zákroky brankář Till.

V druhém dějství trochu opadla aktivita z obou stran, nicméně jokeriťáci si hlídali stav utkání a dalšími brankami navýšili skóre na konečných 8:1. Vylepšili si tak záporné skóre. Příští pátek se utkáme v brušperské hale s domácím Krmelínem, kde nás jistě čeká velmi těžké utkání, držte palce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.