SK Krmelín – Jokerit 3:2 (1:2)

Před zápasem jsme látali sestavu , když vypadlo několik hráčů. Do zápasu jsme tak nastoupili pouze v sedmi v poli. Začátek utkání byl opatrnější . Do prvních šancí se dostali jokeriťáci. Špatná řešená koncovka žádnou branku nepřinesla.  Zhruba v polovině poločasu se dostali domácí do vedení snad z první větší šance. Nástřel před branku si Bortel srazil do vlastní brány 1:0. To však Jokerit více nabudilo a do konce půle byl aktivnější a otočil stav hlavně zásluhou dvojice Macíček- Kružliak. 1:2

V druhém poločase se hrál opatrný futsal s minimem šancí na obou stranách. Domácím se podařilo vyrovnat, když tečovaná střela od naší obrany z deseti metrů zapadla k tyči přesně 2:2. Rozhodující branka do naší sítě přišla pět minut před koncem, když jsme nezachytili průnik středem a střelou mezi nohy Martinovského šli domácí do vedení 3:2. V závěrečné powerplay se žádná střela do sítě nedostala a tak prohráváme nejtěsnějším rozdílem v zápase, kdy jsme si nějaký bod jistě zasloužili. V sobotu od 18:30 hostíme Tornádo, zveme všechny příznivce Jokeritu na dobrý futsal.

Sestava: Martinovský, Fajmon – Březina, Bortel, Prchal, Kružliak, Macíček, Chromečka, Hanzelka

Branky: 2x Kružliak

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.