Jokerit-Tornádo Nový Jičín 15:3(5:2)

Poslední zápas roku 2018 dopadl na výbornou. Soupeř přijel pouze v 6 lidech do pole a herně se držel pouze první poločas. Nejprve se Tornádo dostalo dvakrát do vedení, nicméně vždy přišlo rychle vyrovnání. Koncem poločasu Jokerit odskočil na 5:2.

Po změně stran se však odehrávala exibice. Odevzdány soupeř, kterému docházely síly inkasoval dalších 10 branek a střelecky se podílela většina hráčů. Všem příznivcům přejeme klidné svátky a hned 4.1. nás čeká utkání v Čeladné s borci z Trojanovic. Držte palce.

Stav: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 12:3, 15:3

Branky: Buček 4x, Chromečka 4x, Macíček 3x, Kružliak 2x, Březina, Bortel

Sestava: Martinovský- Buček, Holub, Prchal, Kružliak, Březina, Bortel, Chromečka, Macíček, Dobiáš

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.