Jokerit – Beach boys Odry 5:4 (3:1)

Atraktivní zápas ve vyborné atmosféře, kterou vytvořili hlavně fanoušci z Oder v první půli sledovali jak se oderští dostali do vedení po našem nedůrazu před naší brankou. Do poločasu Jokerit stav dokázal otočit na 3:1 a byl na hřišti lepším týmem. Škoda jen nevyužití dalších tří neproměněných tutovek.

V druhém poločase nejprve BB snížili na 3:2 pěknou střelou k tyči. Odpověď Jokeritu však přišla brzy a bylo to opět o dvě branky 4:2. Nadějný stav jsme nedokázali udržet a powerplay se BB podařilo v poslední minutě vyrovnat na 4:4. Rozhodnutí však přislo v posledních 30 vteřinách. Zahraný signál z rohu dorážel do prázdné branky Holub a vyhráváme nejtěsnějším rozdílem. Toto vítězství nas posouvá do play-off a čeká nás poslední zápas zakladní části, derby s FU, na které vás všechny zveme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy A týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.