Historie

Shrnutí sezóny 2016/17

2. místo Divize F, Jokerit A

– v novém systému soutěže jsme ve vyřazovací části (playoff) potvrdili, postupem do finále, naše umístění po základní části a obhájili loňské nejlepší umístění v této soutěži

3. místo OP NJ+FM, Jokerit B

 

Shrnutí sezóny 2015/16

2. místo Divize F, Jokerit A

3. místo OP NJ+FM, Jokerit B

 

Shrnutí sezóny 2014/15

Ze 14 utkání bilance 8-0-6 s celkovým skóre 89:54 a celkově nasbíraných 24b a 4. místo v soutěži. 89 vstřelených branek je v soutěži průměr a patří Jokeritu čtvrté místo. 54 obdržených branek je nejméně v soutěži a opět to potvrdilo kvalitní obranu celého týmu. Základna hráčů se rozšířila a omladila což mělo za následek, že jsme již neměli problémy se sestavou a to jak v A i B týmu. Konečné čtvrté místo v lize je pohoršení o jednu příčku oproti loňsku, nicméně pouze o bod méně. Poměrně mladý tým má tak před sebou světlou budoucnost do dalších sezón. Rezerva Jokeritu opět postoupila z druhého místa do nejvyšší okresní soutěže, což je skvělý počin. Nejlepší střelec A týmu byl z 19 brankami Kružliak. Nejlepším střelcem B týmu se stal s 13 brankami Nazalaník. Výborně se Jokeritu dařilo v poháru FAČR , kdy se historicky probojoval až do osmifinále kde jej vyřadil Jeseník.

Za sezónu navštívilo naše utkání 930 diváků. Domací utkání 530 diváků což je nejvíce z divize F. Venkovní pak 370 diváků.

Sestava A: Medek – Jiříček, Buček, Čevela, Hanus, Bortel – Kružliak, Prchal, Fendrich, Makový, Dobiáš, Dorňák

Sestava B: Klyčuk, Fajmon – Baar, Mikulec, Huška, Talpa, Borucinski – Střelec, Nazalaník, Kubela, Hanzelka, Juříček

 

Shrnutí sezóny 2013/14

Ze čtrnácti utkání jsme dosáhli bilance 8-1-5. Skóre 69 vstřelených branek. Což znamená až 7 místo z 8, kdežto obdržených 53 a to je nejméně v soutěži. Ve statistice zápasů doma venku jsme byli lepší při venkovních zápasech, kdy jsme získali 13b, doma potom o bod méně 12b. V sezoně jsme se potýkali s početnou marodkou, ale nejvíce odehraných utkání tzn. všech 14 utkání odehrál Prchal, Kružliak a Medek po 13. zápasech potom Čevela a Buček. V počtu obdržených karet jsme byli v soutěži nejslušnějším oddílem a za celou sezonu obdrželi pouze 9 žlutých karet a žádnou červenou. Po dvou žlutých si připsali Šimek a Buček. V semifinále poháru KF FAČR jsme vypadli v semifinále s Odrami po pohledném zápase 4:3.

Nejlepší týmový střelec Jokerit A:

  1. Michal Buček 13 utkání 20 branek
  2. Karel Prchal 14 utkání 13 branek
  3. Petr Kružliak 14 utkání 8 branek, Petr Dorňák 7 utkání 8 branek

Diváci:

Jakožto nováček soutěže jsme měli celkově nejvyšší návštěvnost doma i venku. Celkově podle oficiálních statistik navštívilo naše utkání 638. diváků. Doma to bylo 380 diváků což je průměr 54 na utkání. Venku potom 258. diváků a průměr na zápas 37.

Nově vzniklý B tým si vedl výborně a hned v první sezoně postoupil do 1. třídy NJ/FM.

Nejlepší týmový střelec B:

  1. Petr Kružliak 13 utkání 18 branek
  2. Jan Huška 12 utkání 16 branek
  3. Radek Hanzelka 14 utkání 15 branek

Sestava A: Medek – Buček, Jiříček, Čevela, Šimek, Kocian – Prchal, Kružliak, Dorňák, Juříček

Sestava B: Klyčuk – Huška, Čegan, Baar, Hanzelka, Kuleba, Střelec, Mikulec, Makový, Talpa

Shrnutí sezóny 2012/13
Tým zůstal pohoromadě a doplnili jej tři zkušení hráči. Z CC Jistebník přišel Michal Buček, Adam Hanus z týmu LG Kopřivnice a Filip Čevela z FC Mniší. Na výpomoc byl také do branky registrován Pet Mehys, který chytal 3 zápasy a pustil pouze 1 branku. Poctivě jsme se scházeli a již po druhém turnaji jsme se dostali na čelo Moravskoslezského krajského přeboru, které jsme už nepustili. Sezóní bilance je 18 vítězství 3 remízy a jen jedna porážka. Celkové skóre je 119 vstřelených branek a pouze 27 obržených, což znamená nejlepší útok i obranu ligy. Největší zásluhu na tomto skóre má Kuba Medek, který odchytal většinu sezóny a pustil pouze 19 branek. Nejlepším střelcem týmu se stal Karel Prchal s 27 brankami. Celkově se gólově prosazoval převážně celý tým. V poháru FAČR jsme byli nasazeni rovnou do čtvrtfinále krajské části, v něm jsme ale vypadli na pokutové kopy s FSC Komaxem Kunčice. Tato sezona byla pro klub nejúspěšnější v jeho pětileté historii.
Sestava: Medek, Mikel, Mehys – Hanus, Buček, Jiříček, Šimek, Huška – Prchal, Kružliak, Kocian, Baar, Hanzelka, Čevela, Juříček

Shrnutí sezóny 2011/12
Tým opustil Pavel Rečka a Radim Marák a místo nich se zapracoval univezrál Ondřej Kocian a z SVP Tsunami, přestoupil brankář Jakub Medek. Před sezonou byly ambice umístit se do třetího místa, ale nakonec vítězství v lize předčilo očekávání. Z 16 zápasů jsme ztratili pouze 5b za jednu remízu a prohru. Celkové skóre 87:28 znamená skoro šest branek na zápas a necelé dvě obdržené. Nejlepší střelec týmu se stal Radim Šimek s 20 brankami, obdržel taky cenu za nejlešího hráče ligy. Jakub Medek se stal nejlepším brankářem soutěže.
Dařilo se nám taky v poháru FAČR, kde jsme se dostali poprvé do čtvrtfinále krajské části. Zde jsme si zkusili zápas proti exligovému týmu Likop Třinec, který byl nakonec nečekaně vyrovnaný. Nicméně Třinec prokázal své ligové zkušenosti a vyhrál 2:1.
Sestava: Medek, Mikel – Kocian, Šimek, Jiříček, Huška – Prchal, Kružliak, Hanzelka, Juříček, Baar

Shrnutí sezóny 2010/11
Sestava se ustálila, z týmu odešel pro nedostatek času Jaromír Němec a v průběhu sezóny ho doplnil Radim Šimek. Ze zahraničí se vrátil Jan Jiříček s věrnou fanynkou Markét. Náš cíl po postupu byl dostat se do první šestky, ale ambice byly ještě vyšší. Konečné 5. místo se dá považovat za úspěch, hlavně kvůli častým zraněním a malým počtům hráčů na střídání. Nakonec nás od postupu dělily 4b.
Začátkem roku 2011 jsme obhajovali Tatra cup, ale tam jsme vyhořeli, možná i proto že jsme hráli ve stejný den i ligu. Největší naše slabily byly dostávání laciných góly a hlavně neudržení stavu již vyhraných zápasů. Na tom musíme do příští sezóny zapracovat…
Sestava: Mikel – Carlos, Bari, Riči, Hanys, John, Pepe, Aleš, Hanzy,Šíma, Radim

Shrnutí sezóny 2009/10
Před sezónou 2009/10 se děly velké změny a to když tým opustili hráči Lukáš Burýšek, Martin Polášek, Jan Stanislav, Petr Hubeňák a nahradili je Petr Kružliak, Tomáš Baar, Aleš Juříček, Jan Huška, Jaromír Němec všichni přisli z týmu Bari.
Začátek sezóny byl přímo z říše snů, když jsme vyhrávali vše ale i se štěstím a do poloviny sezóny jsme byli na prvním místě.Pak ale přišla mírná krize v důsledku nezkušenosti a spadli jsme na 2.místo, které jsme ale s náskokem 9.bodů na třetí Odry udželi a získali postupové místo. Nejlepším střelcem týmu byl Petr Kružliak s 16 góly, který se ještě dostal do All stars sezóny.
Tento úspěch ještě znásobil vyhraný turnaj Tatra cup, který byl velmi dobře obsazen týmy z vyšších soutěží.
Sestava: Mikel – Carlos, Bari, Riči, Hanys – Pepe, Aleš, Hanzy, Jara

Shrnutí sezóny 2008/09
Vznik týmu se datuje v létě roku 2008, kdy jsme sehráli první turnaj na Hukvaldech a uhráli jsme slušný výsledek v podobě 3. místa z 9.
V první futsalové sezóně 2008/09 jsme měli velké ambice a chtěli hrát na postup, ale již po prvních kolech jsme zjistili, že to nebude jednoduché jelikož byla velká konkurence a také naše výkony nebyly moc přesvědčivé. Vše se zlomilo ke konci sezóny, kdy jsme se trochu sehráli a začali dělat slušné výsledky, to však stačilo na konečné páté místo. Hodnocení sezóny se ale nakonec dá označit jako povedený vstup do světa futsalu. Nejlepší střelec týmu byl Carlos s 16 góly.
Sestava: Mikel, Saidl – Carlos, Riči, Radim, Butyk, John – Bury, Poly, Pekeno, Hanzy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *