Rozlosování

Rozlosování A tým 2017/18

kolo Domácí Hosté Termín Den Hřiště/výsledek
1. Oskarol Orlová Jokerit Kopřivnice 27.10. 19:45 4:5 (1:1)
3. 1. FC Tornádo Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 11.11. 19:45 SO 3:7 (2:4)
4. Jokerit Kopřivnice SK Krmelín 18.11 18:30 SO 3:3 (0:0)
5. Beach Boys Odry Jokerit Kopřivnice 25.11. 18:00 SO 3:5 (1:4)
6. Jokerit Kopřivnice FU Kopřivnice 02.12. 18:30 SO 3:1 (2:1)
7. SK Ferram Opava Jokerit Kopřivnice 10.12. 16:15 NE 9:3 (2:1)
8. Top Dogs Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 16.12. 19:00 SO 7:6 (4:3)
2. Jokerit Kopřivnice G.T. Trojanovice 22.12. 18:30 3:5 (0:2)
9. Jokerit Kopřivnice KFV Roub Vítkovice 06.01. 18:30 SO 4:6 (3:5)
10. Hukvaldy Jokerit Kopřivnice 12.01. 19:00 7:6 (2:3)
11. Jokerit Kopřivnice Edison Ostrava 20.01. 18:30 SO 4:3 (3:2)
12. Dragons Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 27.01. 20:00 SO 1:10 (0:4)
13. Jokerit Kopřivnice Amatér Komárovice 31.01. 20:15 ST 7:11 (3:3)
1. č.f. FU Kopřivnice Jokerit Kopřivnice 09.02. 18:45 5:2 (3:0)
2. č.f. Jokerit Kopřivnice FU Kopřivnice 17.02. 20:15 SO 0:1 (0:0)

Play off:

Čtvrfinálové dvojice:
FU Kopřivnice – Jokerit Kopřivnice 2:0 (5:2, 1:0)
G.T. Trojanovice – 1.FC Tornádo Nový Jičín 0:2 (3:4, 6:10)
Ferram Opava – Top Dogs Nový Jičín 2:0 (6:3, 5:3)
Beach Boys Odry – Růžové Tlapičky Hukvaldy 1:1 (7:2, 1:5)

Semifinálové dvojice:
FU Kopřivnice – 1.FC Tornádo Nový Jičín 0:0 ( : , : )
Ferram Opava – Beach Boys Odry/Růžové Tlapičky Hukvaldy 0:0 ( : , : )

Kompletní výsledky a tabulky Divize F zde: na webu fotbal.cz/

 

Rozlosování B týmu 2017/18

1. TURNAJ – NEDĚLE 19.11.2017 – SOU

13,15    1. FT Libhošť – Jokerit Kopřivnice B –  4:5 (2:4)

14,00    Jokerit Kopřivnice B – TJ Sviadnov –  1:5 (0:3)

2. TURNAJ – NEDĚLE 3.12.2017 – SOU

10,15     Jokerit Kopřivnice B – 1. FSC Callibrum Frýdek-Místek – 2:5 (1:4)

11,45       Lokomotiva Gangsters Kopřivnice – Jokerit Kopřivnice B – 5:7 (3:5)

3. TURNAJ – SOBOTA 9.12.2017 – SOU

10,15    Růžové Tlapičky Hukvaldy B – Jokerit Kopřivnice B – 3:5 (3:3)

11,00    Jokerit Kopřivnice B – Lavina Kopřivnice – 6:2 (3:1)

4. TURNAJ – SOBOTA 6.1.2018 – SOU

8,00    Jokerit Kopřivnice B – FU Kopřivnice B – 1:5 (0:3)

8,45    New Jersey Nový Jičín – Jokerit Kopřivnice B – 6:2 (3:1)

5. TURNAJ – SOBOTA 20.1.2018 – SOU

8,00    TJ Sviadnov – Jokerit Kopřivnice B – 2:3 (1:1)

9,30    Jokerit Kopřivnice B – 1. FT Libhošť – 6:4 (1:1)

6. TURNAJ – NEDĚLE 4.2.2018 – SOU

8,00    Jokerit Kopřivnice B – Lokomotiva Gangsters Kopřivnice – 3:5 (1:2)

8,45    1. FSC Callibrum Frýdek-Místek – Jokerit Kopřivnice B – 7:4 (1:2)

7. TURNAJ – SOBOTA 17.2.2018 – SOU

13,15    Jokerit Kopřivnice B – Růžové Tlapičky Hukvaldy B – : ( : )

14,00    Lavina Kopřivnice – Jokerit Kopřivnice B – : ( : )

8. TURNAJ – SOBOTA 3.3.2018 – SOU

13,15    FU Kopřivnice B  – Jokerit Kopřivnice B – : ( : )

14,00    Jokerit Kopřivnice B – New Jersey Nový Jičín – : ( : )

Kompletní rozlosování Okresního přeboru zde: http://www.futsalfifa.cz/op/rozlosovani/

 

Výsledky A tým 2016/17

kolo Domácí Hosté Termín Den Výsledek
1. Beach Boys Odry Jokerit Kopřivnice 04.11. 20:30 3:7 (2:4)
2. Dragons Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 12.11. 18:00 SO 2:4 (0:0)
3. SK Krmelín Jokerit Kopřivnice 18.11. 19:00 3:7 (1:2)
4. Jokerit Kopřivnice Roub Vítkovice 26.11. 20:30 SO 6:3 (2:1)
5. Jakubčovice Jokerit Kopřivnice 03.12. 19:30 SO 11:5 (4:3)
6. Jokerit Kopřivnice SK Ferram Opava 10.12. 20:30 SO 7:2 (2:2)
7. FC Oskarol Orlová Jokerit Kopřivnice 16.12. 19:45 4:6 (2:2)
8. Jokerit Kopřivnice Hukvaldy 07.01. 18:30 SO 3:5 (0:1)
9. Jokerit Kopřivnice FU Kopřivnice 14.01. 18:30 SO 7:4 (4:4)
10. Jokerit Kopřivnice volno
11. Jokerit Kopřivnice Top Dogs Nový Jičín 28.01. 18:30 SO 8:4 (5:1)
1. č.f. Jokerit Kopřivnice SK Krmelín 04.02. 20:20 SO 8:2 (4:1)
2. č.f. SK Krmelín Jokerit Kopřivnice 11.02. 20:30 SO 6:4 (1:2)
3. č.f. Jokerit Kopřivnice SK Krmelín 18.02. 20:20 SO 3:2 pk (1:0, 2:2)
1. s.f. Jokerit Kopřivnice Hukvaldy 25.02. 20:20 SO 8:1 (5:0)
2. s.f. Hukvaldy Jokerit Kopřivnice 04.03. 18:30 SO 3:4 (1:2)
1. f. Baracuda Jakubčovice Jokerit Kopřivnice 11.03. 19:30 SO 8:2 (3:1)
2. f. Jokerit Kopřivnice Baracuda Jakubčovice 18.03. 18:30 SO 3:6 (2:1)
poh. N. O. Krnov Jokerit Kopřivnice 27.03. 19:00 PO 2:8 (1:2)
poh. Jokerit Kopřivnice Baracuda Jakubčovice 26.04. 18:00 ST 7:6 pk (3:1, 4:4, 6:6)
poh. Jokerit Kopřivnice VŠB-TU Ostrava 26.05. 18:00 5:10 pr. (1:1, 4:4, 5:5)

Play off:

Čtvrfinálové dvojice:
Jakubčovice – Beach Boys 2:0 (9:8p, 10:3), Jokerit – Krmelín 2:1 (8:2, 4:6, 3:2p)
Hukvaldy – Roub Vítkovice 2:0 (3:2, 4:2), FU – Ferram Opava 1:2 (4:0, 4:12, 5:8)

Semifinálové dvojice:
Jakubčovice – Opava 2:0 (7:4, 9:3), Jokerit – Hukvaldy 2:0 (8:1, 4:3)

Finále:
Baracuda Jakubčovice – Jokerit Kopřivnice 2:0 (8:2, 6:3)

Kompletní los playoff: zde na FutsalFifa

 

Výsledky B týmu 2016/17

1. TURNAJ – SOBOTA 19.11.2016 – SOU

11,15    New Jersey Nový Jičín  –  Jokerit Kopřivnice B – 7:5 (2:5)

12,00    Jokerit Kopřivnice B  –  Lokomotiva Gangsters Kopřivnice – 2:6 (2:3)

2. TURNAJ – SOBOTA 3.12.2016 – SOU

9,00     K1 Jeseník – Jokerit Kopřivnice B – 1:3 (0:1)

9,45       Jokerit Kopřivnice B – Bazal Team Vražné – 8:0 (4:0)

3. TURNAJ – NEDĚLE 18.12.2016 – SOU

11,15    Jokerit Kopřivnice B – Dreadlock Nový Jičín – 4:1 (2:0)

12,45    1. FSC Callibrum Frýdek Místek – Jokerit Kopřivnice B – 5:2 (3:0)

4. TURNAJ – SOBOTA 7.1.2017 – SOU

14,15    Růžové Tlapičky Hukvaldy B   – Jokerit Kopřivnice B – 2:6 (1:1)

15,00    Jokerit Kopřivnice B – Lavina Kopřivnice – 4:3 (1:2)

5. TURNAJ – SOBOTA 21.1.2017 – SOU

14,15    Jokerit Kopřivnice B – New Jersey Nový Jičín – 6:0 (2:0)

15,00    Lokomotiva Gangsters Kopřivnice – Jokerit Kopřivnice B – 2:10 (2:4)

6. TURNAJ – SOBOTA 4.2.2017 – SOU

14,15    Jokerit Kopřivnice B  –  K1 Jeseník – 9:1 (3:0)

15,00    Bazal Team Vražné –  Jokerit Kopřivnice B – 2:13 (2:6)

7. TURNAJ – NEDĚLE 19.2.2017 – SH ABC Nový Jičín

13,30    Jokerit Kopřivnice B  –   1. FSC Callibrum Frýdek Místek – 3:5 (3:1)

14,15    Dreadlock Nový Jičín –  Jokerit Kopřivnice B – 1:3 (0:2)

8. TURNAJ – SOBOTA 4.3.2017 – SOU

11,15    Lavina Kopřivnice  –  Jokerit Kopřivnice B – 1:3 (0:2)

12,45    Jokerit Kopřivnice B  –  Růžové Tlapičky Hukvaldy B – 5:0 kont.

Kompletní rozlosování Okresního přeboru zde: http://www.futsalfifa.cz/op/rozlosovani/

Jedna reakce na Rozlosování

  1. Pingback: Start nové sezóny – 27.10. | Futsal Jokerit Kopřivnice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *